Obchod
Csaba Sille - SI-BO
Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- Obec
- Šahy
- Od roku
- 1998
- IČO
- 35 347 929
Csaba Sille - SI-BO
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 936 01 Šahy
- Na trhu od
- 2. novembra 1998
- IČO
- 35 347 929
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 47.12)
- Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Podnikanie v číslach
- 27
- rokov na trhu
- 1998
- rok vzniku
- 6
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Csaba Sille - SI-BO
Csaba Sille - SI-BO – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Šahy. Podniká od 2. novembra 1998.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania tvorí 6 položiek, napríklad maloobchod v rozsahu voľnej živnosti, predaj na priamu konzumáciu alko a nealko nápojov a pravy mobilných telefónov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Csaba Sille - SI-BO
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 35 347 929
- Dátum vzniku
- 2. novembra 1998
- Miesto podnikania
- 936 01 Šahy
- Živnostenský register
- Okresný úrad Levice, vložka č. 402-12522
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 47.12)
- Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Csaba Sille - SI-BO zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 6 položiek.
-
Maloobchod v rozsahu voľnej živnosti
-
Predaj na priamu konzumáciu alko a nealko nápojov
-
Pravy mobilných telefónov
-
Reklamná a propagačná činnosť
-
Predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov, zeleninových jedál a obvyklých príloh
-
Záložňa
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Csaba Sille - SI-BO?
Miesto podnikania je v obci 936 01 Šahy.
Čím sa Csaba Sille - SI-BO zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod v rozsahu voľnej živnosti; predaj na priamu konzumáciu alko a nealko nápojov; pravy mobilných telefónov; reklamná a propagačná činnosť.
Aké je IČO – Csaba Sille - SI-BO?
IČO je 35 347 929.
Odkedy podniká Csaba Sille - SI-BO?
Podnikanie začalo 2. novembra 1998. Na trhu pôsobí 27 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.